عقل سرخ
آیین چراغ خاموشی نیست!

حمایت نویسنده کافه پیانو از جریان تکفیری داعش!
ارسال در تاریخ پنجشنبه 9 مرداد 1393 توسط احمد الله یاری

حمایت نویسنده «کافه پیانو» از جریان تکفیری داعش!
«فرهاد جعفری» نویسنده رمان «کافه پیانو» در پست جدیدی به طور تلویحی از جریان تکفیری «داعش» حمایت کرده است وی که در بیان اظهارات نامتعارف و ارائه تحلیل‌های هری‌پاتری از مسائل سیاسی اعم از داخلی و خارجی معرِّف حضور مخاطبان (اعم از علاقمندان یا مخالفانش) است در جدیدترین اظهار نظر خود جریان تکفیری «داعش» را با جریان احمدی‌نژاد مقایسه نموده و قائل شده است که جریان مذکور همانند جریان احمدی‌نژاد جریانی برخاسته از توده مردم و برای مبارزه با نظام الیگارشی روحانیون اعم از شیعه و سنی در سرزمین‌های اسلامی است! وی تلاش گروه داعش را به نوعی «بازی فرزندان جمهور مردم» در جهت تحقق هدف برابری‌طلبی جهانی می‌داند!!

فرهاد جعفری جریان احمدی‌نژاد را به اسب تروا تشبیه نموده و معتقد است جریان احمدی‌نژاد همانند اسب تروا برای نفوذ به داخل نظام ایران و فروپاشی یا براندازی نظام ایران و تحقق آنچه که «جعفری» جمهوریت نظام می‌نامد، بوجود آمده است! وی مدعی شده جریان داعش در عراق و سوریه و ... نیز اهدافی همانند جریان احمدی‌نژاد منتها در قلمروی وسیعتر دارد!! یعنی«داعش»؛ نسخه‌ی فرامرزی ـ منطقه‌ای «اسب‌تروای ایرانی» است!!

وی وقاحت را به جایی رسانده که حتی نحوه عملکرد خلیفه جعلی داعش با مسیحیان موصل را با عملکرد پیامبر(ص) با یهودیان مقایسه کرده است!!  

قضاوت در مورد اباطیل و ترهات «فرهاد جعفری» را به خواننده محترم واگذار می‌کنیم. اما ذکر نکته‌ای خالی از لطف نیست مقایسه جریان داعش و جریان احمدی‌نژاد مقایسه‌ای ظالمانه و دور از واقعیت است و محصول توهمات یک نویسنده بیمار و مبتلا به مالیخولیا است که هیچ درک درستی از پدیده‌های پیرامونش ندارد ولی می‌بایست به احمدی‌نژاد و برخی از حامیان وی این نکته را متذکر شد عدم انتقاد پذیری و غفلت احمدی‌نژاد از توصیه‌های دلسوزان و حامیان عاقل‌اش باعث شد افرادی امثال مشایی و فرهاد جعفری و ... گرد او جمع گردند و چشمان وی را به روی برخی حقایق ببندند و با تحریک وی باعث شدند ضربه‌ای بر پیکر اصولگرایان وارد شود که به این زودی‌ها قابل التیام نیست آقای احمدی‌نژاد و برخی از حامیان ایشان چه توجیهی برای این واقعیت تلخ دارند؟!

فرهاد جعفری همان نویسنده‌ای است که در سال 88 از شما حمایت می‌کرد و هنوز هم البته جزوه حامیان شماست و امروز شما و جریانتان را با گروه منحط داعش مقایسه می‌کند!!

 گفتمان احمدی‌نژاد دچار چه انحرافی شده بود که کسی مثل فرهاد جعفری را جذب خود کرده است؟!!


اینها سئوالاتی است که برخی آقایان می بایست روی آن زیاد بیندیشند ... البته اگر جرعه انصافی در وجود آن ها باقی مانده باشد
قالب وبلاگ مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic